Ubytování na Slovácku

Slovácko - Uherské Hradiště - Grand hotelRegion Slovácko nabízí svým návštěvníků opravdu velmi širokou nabídku různých ubytování, od luxusních pětihvězdičkových hotelů, přes levnější penziony až po velmi oblíbené kempy. Takže záleží jen na vás, jakému druhu ubytování dáváte přednost. Ubytování si zajistěte ale raději nějaký ten měsíc dopředu.

Samozřejmě největší výběr různých druhů ubytování nabízí především velké města jako jsou Uherské Hradiště, Lednice nebo třeba Hodonín. V nich si můžete vybírat jak z luxusních hotelů, tak rodinných penzionů. V jejich blízkosti se obvykle nachází některý kemp. Kempy naleznete také v blízkosti přírodně zajímavých oblastí.

Od kvality hotelu, jeho umístění, ale také podle období, na kdy si ho rezervujete a v jakém časovém předstihu tak učiníte, se odvíjí také cena, kterou za hotel, či jiné ubytovací zařízení, zaplatíte. Cena v luxusním hotelu se pohybuje okolo 5 000Kč za noc, za pokoj ve tří hvězdičkovém hotelu utratíte v průměru asi 1 000Kč za osobu. V podobné cenové relaci se pohybují i ceny v penzionech. Levnější formu ubytování představují hostely, kde si můžete rezervovat pokoj už od 220Kč.

Na Slovácku jsou rovněž velmi rozšířené kempy. Těch se po celém území nachází asi 20 a ve většině případů jsou situovány do blízkosti velkých měst, významných historických památek nebo přírodních lokalit. Ubytovat se v nich můžete jak ve stanech, tak v karavanech nebo si můžete pronajmout chatku. Podle toho, co si vybere, se poté vytváří cena. Nejlevněji vás to vyjde samozřejmě ve stanech, nejdražší jsou naopak chatky.

Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, můžete si na dobu, kdy budete trávit svoji dovolenou na Slovácku, pronajmout například některou místní chatu či chalupu. Tento způsob ubytování se vyplatí především v případě, kdy si chatu pronajme více lidí. Tyto chatky a chalupy se nacházejí především v okrajových částech měst a menších obcí nebo přímo v přírodě.

Vyhledejte si ubytování na Booking.com

© Copyright 2024 | Slovácko | www.slovackem.cz
Provozuje: TravelBees.cz